Krematorium i sklep internetowy urny dla zwierząt zaprasza!

Czy wszystkie zwierzęta mogą być poddane kremacji? Oprócz kotów i psów można poddać kremacji każdy rodzaj zwierząt domowych, w tym ptaki, króliki, owce, kozy, świnie, gady i inne ssaki. Jeśli zwierzęta te mają być skremowane, a ich prochy umieszczone w urnach, dobrze odwiedzić sklep internetowy urny dla zwierząt! Istnieją limity wagowe, więc zadzwoń do nas, aby omówić swoje potrzeby – sklep internetowy urny dla zwierząt z pewnością Ci doradzi.

Jak zorganizować kremację zwierzaka? Dostępnych jest kilka opcji; możesz skontaktować się z nami, z naszym sklepem internetowym oferującym urny dla zwierząt i umówić się na dostarczenie zwierzaka do nas osobiście lub o to, abyśmy usunęli go z domu. Jeśli weterynarz zajmie się śmiercią Twojego zwierzaka, możesz poprosić o zorganizowanie kremacji Twojego zwierzaka za naszym pośrednictwem. Poinformują nas, a my odbierzemy Twojego zwierzaka w klinice, a następnie po zakończeniu procesu dostarczymy skremowane szczątki z powrotem do kliniki.

Ile kosztuje indywidualna kremacja i ile pieniędzy pobierze sklep internetowy urny dla zwierząt? Koszt kremacji zależy od rodzaju wybranej usługi. Inne czynniki, które mogą mieć wpływ na Twój koszt to: waga Twojego pupila, opłaty za odbiór po godzinach, ekspresowe zawracanie i rodzaj wybranej urny. Jako sklep internetowy z urnami dla zwierząt domowych oferujemy wiele różnych rodzajów urn, spersonalizowane grawery oraz inne rodzaje pamiątek do wyboru.