Jak powinna być obsługiwana kasa internetowa Poznań?

Gdy strona oprogramowania systemu jest gotowa do pracy, a rejestr tabletu działa, następną rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, jest skonfigurowanie urządzeń peryferyjnych. W przypadku większości firm będzie to co najmniej szuflada na gotówkę, czytnik kart kredytowych i drukarka paragonów lub kasa internetowa Poznań.

Jeśli prowadzisz działalność handlową, możesz mieć również skaner kodów kreskowych, bo sama kasa internetowa Poznań nie wystarczy. Zazwyczaj te urządzenia łączą się z Twoim urządzeniem za pomocą przewodu lub bezprzewodowo przez Bluetooth. Przed otwarciem drzwi zalecamy przeprowadzenie kilku transakcji testowych, aby upewnić się, że cały sprzęt i oprogramowanie działają poprawnie. Zanim to zrobisz, musisz zalogować się do aplikacji rejestracji na swoim tablecie. Zazwyczaj wiąże się to z wprowadzeniem kodu PIN. Dzięki temu możesz powiązać wszystkie transakcje i powiązane dane (sprzedaż, zwroty, rabaty) z Twoim kontem. Jest to przydatne narzędzie pomocne w zarządzaniu pracownikami, zwłaszcza jeśli chcesz rejestrować aktywność każdego pracownika w rejestrze. Po wykonaniu tych czynności możesz rozpocząć transakcje.

Aby przeprowadzić transakcję, pierwszym krokiem jest wpisanie „nowej sprzedaży” w kasę internetową Poznań, a następnie dodanie do ewidencji towaru, który kupuje klient. Możesz to zrobić na kilka różnych sposobów. Najprostszym i najszybszym sposobem jest zeskanowanie kodu kreskowego lub UPC za pomocą skanera kodów kreskowych. Jeśli jednak go nie masz, musisz albo poszukać elementu za pomocą przycisków ekranowych, albo wyszukać go za pomocą klawiatury ekranowej jaką ma Twoja kasa internetowa Poznań.