FAQ

1. Jakie marki samochodów skupujecie?

Nasz skup aut skupuje samochody wszystkich marek. Nieważne czy to VW, Audi, Ford, Opel, Fiat, Seat, Volvo, Skoda, BMW, Mercedes, Honda, Mazda, Toyota, Nissan, Mitsubishi, Kia, Hyundai, Renault, Peugeot, Citroen lub inne. Jeśli jesteś posiadaczem któregoś z tych aut i chcesz się go pozbyć bez zbędnych formalności zapraszamy do nas. Nieważne czy to samochód osobowy, terenowy, van czy samochód dostawczy możesz go u nas wymienić na gotówkę.

2. Jak przebiega cały proces skupu auta?
Zwykle Klienci kontaktują się z nami telefoniczne lub za pośrednictwem zamieszczonego na stronie formularza wyceny auta. Najlepszym i najszybszym rozwiązaniem jest wysłanie do nas danych samochodu i jeśli to możliwe również dołączenie zdjęć. Na podstawie otrzymanych danych dokonujemy wstępnej wyceny auta. Wstępna wycena auta jest tym bliższa wycenie końcowej im więcej informacji otrzymamy od Klienta już przy pierwszym kontakcie. Jeśli wstępna wycena auta Państwu odpowiada umawiamy się w skazanym miejscu, sprawdzamy czy faktyczny stan auta jest zgodny z opisem i jeśli tak to zabieramy auto i zostawiamy Państwu gotówkę. Jeśli stan faktyczny nieco odbiega od wstępnego opisu auta robimy korektę wyceny.

3. Czy załatwiacie wszystkie formalności?
Wychodzimy z założenia, że oferowane przez nas forma skupu aut musi być usługą jak najbardziej przyjazną dla naszych Klientów dlatego też bierzemy na siebie wszelkie formalności.

4. Ile kosztuje wycena samochodu?
Nie pobieramy żadnych opłat za wycenę auta.

5. Jak wygląda rozliczenie?
Za auta płacimy zwykle gotówką ale na życzenie Klienta płatność możemy zrealizować równiez przelewem.

6. Czy prowadzicie skup samochodów uszkodzonych?
Tak! Kupujemy również samochody uszkodzone, po kolizji drogowej.

7. Czy samochód musi być sprawny technicznie
Niekoniecznie! Skupujemy także samochody niesprawne technicznie, uszkodzone mechaniczne i zaniedbane, takie które wymagają inwestycji aby doprowadzić je do pełnej sprawności.

Skup samochodów Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto!