O nas

Prowadzimy skup aut za gotówkę. Odkupujemy od ich właścicieli samochody osobowe, dostawcze, terenowe, vany i inne. Nasz skup samochodów przyjmuje zlecania na skup aut różnych marek, w różnym stanie techniczny Odkupujemy samochody bezwypadkowe i powypadkowe a także auta niesprawne mechanicznie, zniszczone czy zaniedbane. Działamy przede wszystkim na terenie województwa pomorskiego – skup aut Gdańsk, Elbląg, Gdynia, Rumia, Trójmiasto ale nie wykluczamy również dojazdu w dalsze zakątki kraju jeśli zajdzie taka potrzeba. Każdy, kto próbował sprzedać samochodów wie, że sporo czasu może minąć aż znajdzie się dobry Klient. Nie każdy ma na to czas i nie każdy ma do tego głowę. Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę, szybką i bezpieczną transakcję bez zbędnych formalności.

Jako skup samochodów odkupiliśmy już wiele aut zostawiając zadowolonego Klienta z gotówką w ręku. Odkupione przez nas samochody spokojnie zapełniłyby nie jeden Parking. Nie ulega wątpliwości że taka forma sprzedaży auta znacząco upraszcza cały proces z punktu widzenia właściciela auta bo to my, jako skup samochodów załatwiamy za Klienta wszelkie formalności związane ze sprzedażą auta, wręczając mu gotówkę w chwili podpisywania umowy.

WSZYSTKIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANE ZE SPRZEDAŻĄ AUTA LEŻĄ PO NASZEJ STRONIE A GOTÓWKĘ KLIENCI OTRZYMUJĄ OD RĘKI.

Nasze deklaracje to nie tylko puste słowa. Zdajemy sobie sprawę, że wolny rynek działa zgodnie z efektem domina i każdy zadowolony Klient może przyprowadzić kolejnego. Nierzadko dzwonią do nas Klienci z polecenia, których znajomi odwiedzili już nasz skup aut. Takie sytuacje działają na nas niezwykle motywująco i sprawiają że nieustannie dążymy do podnoszenia jakości oferowanych przez nas usług.