Spodnie ciążowe i inne ubrania jakie musisz kupić będąc w dwupaku!

Wybraliśmy spodnie ciążowe i sukienki i poddaliśmy je próbie. Poprosiliśmy pięć kobiet w ciąży, kobiet w ciąży i po porodzie, aby założyły dosłownie tę samą parę spodni i przekazały nam swoją szczerą opinię (zwróć uwagę, że wybraliśmy osoby, które mają ogólnie średni rozmiar, ponieważ dosłownie te same spodnie ciążowe).

Ich doświadczenia dowodzą, że jeśli dokonasz kilku ostrożnych wyborów, na rynku dostępne są niesamowite ubrania niezwiązane z ciążą, które przetrwają od dziecka do okresu poporodowego i dłużej. Warto zauważyć, że przy cenie 100 zł te spodnie ciążowe są nadal dużą inwestycją (ponieważ jedwab, prawda); kluczem jest inwestowanie w ubrania na całe życie, a nie te, które wyrzucisz, gdy tylko urodzi się Twoje dziecko. Ale pamiętaj – spodnie ciążowe przydadzą się także w połogu!


Fortune szacuje, że przyszłe matki wydają ponad 500 złotych na odzież ciążową, w tym na ciążowe spodnie – jeśli zamierzasz wydać tyle, czy nie chcesz, aby to krótko trwało? Pierwsza była Asia, która nie była w ciąży (chociaż jest godną podziwu psią mamą). Stwierdziła, że ​​spodnie ciążowe są „super wygodne”, ale zbyt niebezpieczne, by nosić je na wspomnianym psie i jego zabłoconych łapach.

Basia, która przymierzyła spodnie w 20 tygodniu ciąży, narzekała, że w tym momencie ciąży jest „wiele ubrań, które zaczynają się nie pasować”. Więc czy spodnie przeszły egzamin? „Uwielbiałam je wypróbowywać”, zachwyciła się Basia, a „ponieważ są bardzo dobrze wykonane, miękkie, lekkie i niezbyt ciasne. Czułam się stylowo, ale komfortowo… Myślę, że będą się ze mną ładnie rozwijać i będą czymś, co mogłabym nosić przed, w trakcie i po ciąży. Pięć gwiazdek ode mnie ”.