Szafy sterownicze Gdańsk w ofercie Cim-el, woj. pomorskie

Dla naszych klientów przejmujemy całą produkcję obejmującą szafy sterownicze Gdańsk wraz z planowaniem i okablowaniem elementów. Zgodnie z wymaganiami dokumentacji projektowej przygotowujemy schematy maszynowe i elektryczne do wykonania bloku rozdzielczego oraz montażu i okablowania elementów.

Pomagamy naszym Klientom od pierwszej fazy doradztwa, poprzez planowanie i budowę szaf sterowniczych, aż po programowanie, dostawę i uruchomienie sprzętu takiego jak szafy sterownicze Gdańsk. Cim-el oferuje bogate doświadczenie w dostarczaniu i integracji wiązek okablowania, systemów szaf 19-calowych i szaf sterowniczych. Od pojedynczych lub wielopanelowych systemów szaf, po kompletne niestandardowe zestawy szaf sterowniczych, możemy dostarczać zgodnie z precyzyjnymi specyfikacjami klienta, od niskich do średnie objętości.

Nasz zespół z Gdyni korzysta z rysunków technicznych i specyfikacji klientów, aby opracować w pełni zintegrowane rozwiązania do montażu w szafach. Wysoki poziom dokładności oznacza, że ​​wychwytujemy każdy szczegół konfiguracji i sprzętu szafy sterowniczej Gdańsk, więc nasza usługa jest idealna dla wielu identycznych instalacji szaf. Możemy również dostosować obudowy jakie mają szafy sterownicze Gdańsk z bezpiecznymi szklanymi, siatkowymi i stalowymi drzwiami wentylowanymi. Klienci mogą również wybrać niestandardowy dostęp do kabli i zarządzanie energią.