Strony internetowe Gdynia – jak je zaprojektować?

Krytycznym, ale często pomijanym elementem udanej witryny internetowej jest jej stopień użyteczności. Twoje strony internetowe Gdynia muszą być łatwe do odczytania, nawigacji i zrozumienia. Niektóre kluczowe elementy użyteczności obejmują:

Prostota: najlepszym sposobem, aby odwiedzający byli przyklejeni do Twojej witryny, są wartościowe treści, dobra organizacja i atrakcyjny wygląd. Twoja witryna powinna być prosta i dobrze zorganizowana. Szybko ładujące się strony: strona powinna załadować się w ciągu 20 sekund lub mniej za pośrednictwem połączenia telefonicznego; co więcej, stracisz ponad połowę potencjalnych użytkowników strony internetowej Gdynia.

Minimalny scroll: Jest to szczególnie ważne na pierwszej stronie. Utwórz linki ze strony głównej, aby przeczytać więcej na dany temat. Nawet wyszukiwarki jakie mają strony internetowe Gdynia nagrodzą cię za to zachowanie. Spójny układ: układ witryny jest niezwykle ważny dla użyteczności. Używaj spójnego układu i powtarzaj niektóre elementy w całej witrynie. Wyraźna, logiczna nawigacja: umieść elementy menu u góry witryny lub nad zagięciem po obu stronach.

Ogranicz pozycje menu do 10 lub mniej. Pamiętaj, że Twoi goście odwiedzający strony internetowe Gdynia się śpieszą – nie każ im polować na informacje. Opisowy tekst linku: Testy użyteczności pokazują, że długi tekst linku znacznie ułatwia odwiedzającym poruszanie się po witrynie. Długie, opisowe teksty linków są również preferowane przez wyszukiwarki. Linki zwrotne są ważne, aby dać użytkownikom poczucie kierunku i zapobiec poczuciu się zagubionych. W razie potrzeby użyj mapy witryny.