Tibuki zaprasza – sklep biżuteria srebrna z bursztynem

Zalecamy również zmierzenie szyi, ramienia lub kostki przed wybraniem odpowiedniego rozmiaru biżuterii z bursztynem. Noszenie naszyjnika lub bransoletki, które są zbyt luźne lub zbyt ciasne, może spowodować dodatkowe zagrożenie bezpieczeństwa. Niewłaściwy rozmiar łańcuszka na kostkę lub bransoletki może spaść, a zbyt luźny naszyjnik pozwoli dziecku włożyć go do buzi. Po pewnym czasie ważne jest również ponowne zmierzenie. Możliwe, że Twoje dziecko przerosło biżuterię i nie jest już odpowiednia dla jego obecnego wieku.

Pomimo wspomnianych środków ostrożności należy zaznaczyć, że sklep biżuteria srebrna z bursztynem nie poleca by mogły nosić ją dzieci bez nadzoru osoby dorosłej. Zawsze, gdy dziecko jest bez nadzoru (nawet w nocy), zdecydowanie zalecamy zdjęcie całej biżuterii.

Jakie są kolory bursztynu jakie oferuje sklep biżuteria srebrna z bursztynem?
W miejscu takim jak sklep biżuteria srebrna z bursztynem oferujemy biżuterię z najpopularniejszymi kolorami bursztynu. Można znaleźć kawałki z koralików w kolorze wiśniowym, koniakowym, cytrynowym, mlecznym, zielonym, miodowym. Podczas gdy kategoryzujemy naszą biżuterię na podstawie wymienionych kolorów, zdarza się, że ze względu na naturalność koraliki są albo jaśniejsze, albo ciemniejsze. Również niektóre koraliki z Bursztynu Bałtyckiego posiadają drobne niedoskonałości lub pęcherzyki, które sprawiają, że każdy egzemplarz ze sklepu z biżuterią srebrna z bursztynem wygląda niepowtarzalnie i niepowtarzalnie.