Piękna i stylowa wstążka z drucikiem

Brokat to delikatniejszy materiał, który tworzy obszerne drapowanie. Jest popularnym materiałem na meble, sukienki i kurtki.
Aksamit – Aksamit to modna tkanina na elementy wystroju wnętrz, takie jak zasłony, dywaniki i meble.
Nylon — Nylon to trwała tkanina, która jest lekka, łatwa w czyszczeniu i idealna do projektów tapicerskich na zewnątrz i do wstążek z drucikiem.
Poliester – Ten rodzaj tkaniny z której zrobiona jest wstążka z drucikiem zapewnia trwałość przy wyborze tkanin dekoracyjnych do domu. Poliester jest nie tylko odporny na plamy, ale także nie wchłania wody. Może być stosowany jako tkanina obiciowa do przedmiotów takich jak sofy i krzesła, ponieważ wytrzyma nadmierny ciężar i zużycie.
Satyna – Znana również jako satyna, satyna jest rodzajem tkaniny, która tworzy gładką powierzchnię. Idealnie nadaje się na obrusy, narzuty na łóżka i tapicerkę meblową, ponieważ nie marszczy się łatwo. Satynowa tkanina odbija również światło, dzięki czemu doskonale nadaje się do dekoracji okien, takich jak zasłony, aby dodać blasku pomieszczeniu.

Tkany – Ten rodzaj tkaniny z którego wykonana jest wstążka z drucikiem składa się z gęstego splotu, który jest zwykle mocny i trwały. Tkanina jest preferowanym wyborem do projektów tapicerskich, takich jak sofy i krzesła, ponieważ może wytrzymać ciężar, nie będąc zbyt nieporęcznym. Taka wstążka z drucikiem wygląda wyjątkowo pięknie