Pogotowie dekarskie Warszawa zaprasza zainteresowanych!

Tak naprawdę w miesiącach letnich zielone dachy jakie wykonuje pogotowie dekarskie Warszawa mogą wchłonąć aż 90% deszczu, który na nie spada.
Zmniejsz efekt miejskiej wyspy ciepła: Budynki miejskie pochłaniają i przewodzą dużo ciepła. Pokrywając dachy zielenią, pochłaniają mniej ciepła. Dzięki regularnym cyklom rosy, opadów i parowania zielone dachy skutecznie pomagają odprowadzać ciepło z budynków.
Popraw jakość powietrza: Więcej roślinności na obszarach miejskich oznacza mniej kurzu, smogu, CO2 i substancji zanieczyszczających.

Lepsze przestrzenie publiczne: zielone dachy jakie naprawia pogotowie dekarskie Warszawa, zwłaszcza dachy intensywne, można łatwo przekształcić w obszary publiczne, takie jak parki, ogrody i tereny rekreacyjne, z których może korzystać społeczność.
Tworzenie miejsc pracy przez pogotowie dekarskie Warszawa: Ponieważ rynek budowy zielonych dachów jest stosunkowo nowy w Ameryce Północnej, istnieje możliwość gwałtownego wzrostu liczby miejsc pracy w zakresie projektowania, produkcji i montażu produktów do zielonych dachów z pogotowia Warszawa.