Zamów u nas pieluchy hurt – są w świetnej cenie!

Biorąc pod uwagę fakt, że chusteczki dziecięce i pieluchy hurt zużywają aż 95% wody, należy je wymieniać zawsze, gdy zaczną wysychać lub tracą swoją skuteczność.
Pojawienie się czarnych i szarych plam na chusteczkach jest wyraźną oznaką inwazji pleśni.
Wszelkie oznaki reakcji alergicznych, takie jak wysypka, zaczerwienienie, obrzęk skóry, łuszczenie się skóry, guzki na skórze dziecka itp., wyraźnie wskazują, że należy zmienić chusteczki i pieluchy hurt dla niemowląt.

Chusteczki dla niemowląt i pieluchy hurt dostępne są w różnych pojemnikach, można je dostać w ogromnych plastikowych tubach lub w bardziej kompaktowych opakowaniach podróżnych. Każde opakowanie chusteczek dla niemowląt Evorie Premium jest wyposażone w wygodną, łatwą do otwierania i zamykania pokrywę oraz etykietę z możliwością wielokrotnego zamykania. Ta dwuwarstwowa ochrona gwarantuje, że każda chusteczka pozostanie wilgotna aż do ostatniego kawałka.

Opakowanie pieluch hurt zostało zaprojektowane w taki sposób, aby za każdym pociągnięciem wydobyć jedną sztukę, co pozwala uniknąć niepotrzebnych odpadów, zwłaszcza gdy śpieszysz się ze sprzątaniem dużego bałaganu! Oznacza to większe oszczędności w dłuższej perspektywie, biorąc pod uwagę, ile chusteczek wyciągamy każdego dnia.

Posiadanie wszystkich informacji na temat czynników wpływających na bezpieczeństwo Twojego dziecka pozwala na dokonywanie bardziej świadomych wyborów. Już dziś odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o chusteczkach dla niemowląt Clear+Pure™ Natural i innych naturalnych produktach dla dzieci Parasol oraz o naszym niedrogim systemie subskrypcji pieluch.

UDZIAŁ