Zleć nam zarządzanie należnościami mazowieckie!

Usługa jaką jest zarządzanie należnościami mazowieckie pomaga klientom Faktoring KB osiągnąć większą efektywność w zakresie oszczędności czasu, kosztów administracyjnych i osobistych, które normalnie ponieśliby w przypadku opóźnień w płatnościach ze strony kupujących.

Solidne zaplecze informacyjne firmy oferującej zarządzanie należnościami mazowieckie zapewnia swoim klientom bezpłatne korzystanie z systemu komunikacji internetowej eFactoring, dzięki któremu otrzymują natychmiastową informację zwrotną na temat stanu swoich należności, w tym uzgodnionych odbiorców i stosowanej przez nich dyscypliny płatniczej. W ten sposób zarządzanie ich należnościami staje się wysoce efektywne, a oni mogą skupić się wyłącznie na swoim biznesie.

Przypomnienia o płatnościach za zarządzanie należnościami mazowieckie:

Faktoring KB dysponuje automatycznie lub indywidualnie regulowanym systemem monitów o płatność w stosunku do Kupujących, którzy zalegają z płatnościami. W tym celu Faktoring KB korzysta z własnego call center.

Windykacja

W przypadku problematycznych spraw biznesowych firma oferuje możliwość windykacji za pośrednictwem agencji zewnętrznej lub firmy ubezpieczeniowej.

Kolekcja należności, a zarządzanie należnościami woj. mazowieckie:

W ramach tej usługi Faktoring KB zapewnia swoim klientom skuteczną windykację należności z wykorzystaniem wszystkich standardowych narzędzi komunikacji z odbiorcami, przy zachowaniu zasad poszanowania relacji dostawca-odbiorca.