Windy towarowe, ogrodowe i osobowe w ofercie Peterlift

Kiedy schody lub ścieżka do domu stają się trudne, możesz skorzystać z windy towarowej i osobowej. Oferujemy wiele opcji wind ogrodowych, czy to dla jednej osoby, czy do przenoszenia zakupów pod same drzwi. Nasze windy ogrodowe można zainstalować w dowolnym miejscu; nie ma maksymalnej długości podróży. Większość schodów można dostosować do wszystkich typów zakrętów. Jeśli masz niewielką zmianę poziomu, powiedzmy kilka kroków, aby wejść i wyjść z drzwi wejściowych, mamy małe krótkie windy towarowe, które można dopasować do twoich płyt.

Możemy zainstalować proste windy towarowe na siedząco; maksymalny skok tych wind wynosi 25 metrów, więc większość ogrodów jest wyposażona w szyny; siedzisko jest specjalnie powlekane do użytku na zewnątrz, a nawet jest dostarczane z pokrowcem, który chroni przed liśćmi, a siedzisko jest przyjemne i suche. Dla dodatkowego bezpieczeństwa posiada zamek na kluczyk i piloty zdalnego sterowania do wielokrotnego użytku.

W razie potrzeby możemy zainstalować platformę domową z siedziskiem, aby bez wysiłku zabrać Cię na wózek inwalidzki do miejsca docelowego. Alternatywnie możesz usiąść i zrobić zakupy na podłodze peronu. Wszystko jest specjalnie powlekane do użytku na zewnątrz i dostarczane z osłoną chroniącą przed zanieczyszczeniami. Wszystkie nasze windy towarowe mają wodoodporność IP65. Najdłuższy system podnośnika do drzwi wejściowych, jaki zainstalowaliśmy, ma ponad 44 metry (145 stóp) długości. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych pochyłych platform ogrodowych, zapoznaj się z poniższymi projektami.