Remont dachu i naprawa komina Poznań

Kiedy potrzebna naprawa komina Poznań? Gdy zauważysz odpryski lub brakujące cegły zadzwoń po dekarza. Mur na szczycie komina, szczególnie tam, gdzie styka się z linią dachu, może ulec uszkodzeniu po latach narażenia na deszcz, deszcz ze śniegiem, śnieg, wiatr, a nawet gruz. Twarda zewnętrzna powłoka staje się porowata, pochłaniając wilgoć, powodując rozkład cegieł. Może to skutkować pęknięciami i brakami cegieł, które pozwolą wilgoci przenikać przez sufit nad kominkiem.

Naprawa komina Poznań jest wskazana gdy widoczna jest uszkodzona obróbka blacharska – Obróbka komina to cienki metalowy pasek, który mocuje komin do dachu za pomocą hermetycznej uszczelki. Kiedy kołnierz jest uszkodzony lub zgięty, traci się hermetyczne uszczelnienie i woda może przeciekać przez odsłonięte kieszenie powietrzne. Naprawianie wycieków z komina: naprawa nieszczelnego komina z obróbką blacharską w jasnych dębach.

Firma Marcco oferująca naprawy kominów Poznań jest członkiem zaprasza! Nasi certyfikowani specjaliści posiadają obszerne przeszkolenie i wiedzę na temat całego systemu kominowego. Dysponują również narzędziami i sprzętem do przeprowadzenia dokładnej inspekcji komina w celu zidentyfikowania źródła (źródeł) wycieków z komina i wykonania wszelkich niezbędnych napraw. Jesteśmy ekspertami w zakresie wszelkich napraw kominów, w tym hydroizolacji czy usługi jaką jest naprawa komina Poznań, woj. wielkopolskie.