Urządzenia umożliwiające osuszanie ścian na sprzedaż!

Osuszanie ścian po zalaniu powinno znajdować się na szczycie listy priorytetów czyszczenia. Jeśli możesz wysuszyć przedmioty w ciągu 48 godzin, możesz uratować wiele towarów i uniknąć pleśni i rdzy.

1. Naturalne przenoszenie powietrza: Jeśli wilgotność nie jest zbyt wysoka, otwórz okna i drzwi, aby rozpocząć cyrkulację powietrza. Otwórz drzwi szafy i szafki oraz wyjmij szuflady. 2. Osuszanie: Przenośny osuszacz może usuwać parę wodną z powietrza w zamkniętym pomieszczeniu, takim jak sypialnia lub pokój wypoczynkowy na parterze. Zamknij okna i drzwi pokoju, aby zapobiec przedostawaniu się większej ilości wilgoci. Kup duży osuszacz wykonujący osuszanie ścian, aby nie trzeba było często opróżniać szuflady na wodę.

3. Pompa wody: Pompa ściekowa powodująca osuszanie ścian to pompa głębinowa, która w sposób ciągły wyprowadza wodę z domu za pomocą węża lub rury. Jeśli masz stojącą wodę o głębokości kilku cali, pomocna może być pompa ściekowa. Wynajmij pompę za około 100 złotych dziennie lub kup ją za 100 złotych i więcej.

4. Odkurzacz do pracy na sucho / mokro: Niektóre odkurzacze sklepowe są przeznaczone do użytku w mokrych warunkach. Te odkurzacze do osuszania ścian zasysają wodę z dywanów i dają Ci szansę na uratowanie dywanów i ścian. Nie używaj zwykłego odkurzacza domowego, którego wnętrzności nie są chronione przed wodą. Odkurzacz do pracy na sucho / mokro o pojemności 6 galonów kosztuje 140 złotych.