Czy warto inwestować w antybakteryjne długopisy reklamowe Warszawa?

AdPen, międzynarodowy producent długopisów reklmowych z Warszawy, niedawno opracował i wypuścił na rynek wyjątkowy przyrząd do pisania zwany długopisem antybakteryjnym. W pełni funkcjonalne długopisy reklamowe Warszawa z atramentem zostały zaprojektowany, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się zarazków i zmniejszać ryzyko infekcji.

Według naukowców wstrzykiwacz zabija 99,9% szkodliwych wirusów i bakterii. Kluczową cechą jaką ma długopisy reklamowe Warszawa jest taka że jest antybakteryjny dodatek osadzony w plastiku długopisu. Dodatek pozostaje wewnątrz długopisu – nie jest powlekany ani lakierowany – i działa przez 100% czasu życia długopisu. Gdy tylko wstrzykiwacz wejdzie w kontakt z bakteriami, rozpoczyna się proces, który zasadniczo niszczy bakterie poprzez zagłodzenie, chroniąc i czyszcząc uchwyty wstrzykiwacza przed potencjalnie groźnymi bakteriami. W związku z tym pióro ponownie się oczyszcza i dlatego zostało nazwane przez jego twórców „żywym piórem”. Testy przeprowadzone przez niezależne laboratorium technologiczne potwierdziły zdolność dodatku do ograniczania najbardziej zjadliwych szczepów bakterii, w tym MRSA, C. Difficile (zarodniki), Listeria, Salmonella i E. coli.

Ze względu na swoją skuteczność w zwalczaniu tych bakterii, pióro jest idealne do stosowania w środowiskach, w których pióra często zmieniają właściciela, takich jak biura, szpitale, szkoły i lokale gastronomiczne. Chociaż nie zostało to potwierdzone, wczesne wskazania sugerują, że długopisy reklamowe Warszawa będą również równie skuteczne przeciwko „świńskiej grypie” H1N1.