Hurtownia zabawki Gdynia – czy ma coś w ofercie dla niemowlaków?

Jeśli kiedykolwiek podziwiałeś wyraz skupienia na twarzy dziecka, które próbuje włożyć kwadratowy klocek w kwadratową dziurę lub złapać piłkę w powietrzu, wiesz, że zabawa to nie tylko zabawa i gry. To poważna sprawa — a zabawki to narzędzia handlu i wie o tym hurtownia zabawki Gdynia. Oto przewodnik po tym, jak bawią się dzieci, a także zabawki, które bawią i pomagają dzieciom rozumieć świat, uczyć się umiejętności społecznych i emocjonalnych oraz stymulować rozwijający się mózg.

Niemowlęta: jak się bawią i czym są im do tego niezbędne zabawki z hurtowni z Gdyni? Zabawa w pierwszym roku życia polega na eksploracji. Niemowlęta używają swoich pięciu zmysłów, aby poznać interesujący, nowy świat wokół nich: Czy przedmiot jest twardy czy miękki? Lepki czy szorstki? Co zrobi, jeśli go upuszczę? Albo włożyć mi do ust? Większość zabawy polega na „smakowaniu” lub buzowaniu przedmiotu i potrząsaniu, uderzaniu lub upuszczaniu go.

Przez pierwsze dwa miesiące życia dziecko nie potrzebuje ani nie chce zabawek jakie oferuje hurtownia zabawki Gdynia. Większość dzieci nie odkrywa nawet własnych dłoni do około drugiego miesiąca życia. Ale to nie znaczy, że dziecko w tym wieku nie jest interaktywne. Te pierwsze dwa miesiące są bardzo, bardzo ważne dla rozwoju emocjonalnego. Na tym etapie rozwoju dzieci spędzają dużo czasu na obserwowaniu i słuchaniu ludzi wokół nich. Niemowlęta często uśmiechają się po raz pierwszy w tych pierwszych kluczowych miesiącach i dowiadują się, że to działanie wywołuje reakcję ludzi wokół nich. Oprócz płaczu nauczą się nowego sposobu komunikowania się. W rzeczywistości uśmiech może być początkiem pierwszej rozmowy Twojego dziecka – żadne zabawki jakie oferuje hurtownia zabawki Gdynia nie będą Ci do tego potrzebne.