Pampersy czy chusteczki wodne hipoalergiczne?

To prawdopodobnie najlepszy wszechstronny zawodnik na liście. Jest całkiem ekologiczny, drugi najbardziej ekologiczny na tej liście. Jest również drugim najwygodniejszym i osiąga wyniki znacznie powyżej średniej w każdym przeprowadzonym przez nas teście. Bycie powyżej średniej nie brzmi ekscytująco, ale jeśli chodzi o pieluchę i chusteczki wodne hipoalergiczne, tak.

Jesteśmy wielkimi fanami tej pieluchy i firmy oferującej chusteczki wodne hipoalergiczne, ponieważ udaje jej się zrównoważyć wygodę i przyjazność dla środowiska. Jednocześnie zaznaczają wszystkie inne pola. Do tej pory pieluchy na liście były albo najwygodniejsze, albo najbardziej ekologiczne. Musieli wybrać jedno lub drugie, podczas gdy ta pielucha podoba się obu panom.

W naszym teście absorpcji chusteczki wodne hipoalergiczne uzyskały wynik nieco powyżej średniej. Powiedzielibyśmy, że radzi sobie całkiem nieźle, więcej niż zadowalająco. Jesteśmy po prostu rozpieszczani kilkoma doskonałymi alternatywami. Każda opcja uniknięcia wilgoci na skórze, która może prowadzić do wysypki pieluszkowej, musi być traktowana poważnie.

Bardzo podobny do naszej recenzji jakiej dotyczą chusteczki wodne hipoalergiczne, nasze testy były pozytywne. Ponownie, wyniki są w środku stawki, ale bardzo akceptowalne. Recenzje online to mieszana torba. Patrząc na wyciek, trudno jest ustalić, który wyciek jest domyślnym projektem, a który wynika ze złego dopasowania. Żadna pielucha i żadne chusteczki wodne hipoalergiczne nie pasują idealnie do każdego dziecka.