Peruki – z jakich włosów najlepsze?

Czy mieszkasz w gorącym i wilgotnym lub wilgotnym i deszczowym klimacie? Podobnie jak w przypadku włosów naturalnych, peruki z ludzkich włosów mogą stać się kędzierzawe lub płaskie.

Z drugiej strony peruki syntetyczne świetnie nadają się do ekstremalnych warunków pogodowych, ponieważ zachowują swój styl bez względu na wszystko.

Jeśli mieszkasz w wymagającym klimacie i chcesz kupić perukę z ludzkich włosów, wybierz krótszą, łatwiejszą do opanowania fryzurę. Spędzisz mniej czasu na utrzymaniu swojego stylu.

Jeśli jesteś osobą przebywającą na świeżym powietrzu (cześć, koledzy ogrodnicy!), noszenie peruki z ludzkich włosów w bezpośrednim świetle słonecznym z czasem wyblaknie. Kiedy nosisz perukę z ludzkich włosów na zewnątrz, spróbuj założyć szalik lub czapkę, aby ją chronić.

Ile mam energii?
Czy odczuwasz zmęczenie po chemioterapii lub inny problem zdrowotny? Peruki syntetyczne wymagają znacznie mniej konserwacji niż peruki z ludzkich włosów.

Peruki syntetyczne mają „zachowanie stylu”. Oznacza to, że po umyciu i wysuszeniu peruki powróci do pierwotnego stylu, w jakim się pojawiła. Nie tylko to, ale są one wstępnie stylizowane, więc nie będziesz musiał spędzać czasu na ich układaniu.