Kogo zaprosisz na komunie Bielany?

Obchodzi Pierwszą Komunię Świętą w restauracji na Bielanach i jest to tak ważny kamień milowy w jej duchowej podróży. Oczywiście sama jej pierwsza komunia będzie najważniejszą częścią dnia, ale jest to również wspaniały dzień, aby nie tylko świętować, jaka jest wyjątkowa, ale także idealny czas na rozpoczęcie rodzinnej tradycji, którą będzie wspominać na długie lata.

Wskocz do telefonu ze specjalnymi przyjaciółmi, aby przypomnieć jej, że nigdy nie jest sama jako część Bożej rodziny. Niech lokalni znajomi i rodzina napiszą swoje ulubione wersety biblijne na szybach swojego samochodu i przejadą obok Twojego domu, trąbiąc z okazji świętowania. Niektóre rodziny mogą zdecydować się na organizowanie imprez razem z innymi członkami klasy komunii świętej, podczas gdy inne wolą mniejsze przyjęcie z członkami rodziny i bliskimi przyjaciółmi rodziny (takimi jak rodzice chrzestni). Tak czy inaczej, przyjęcie to świetny sposób na uczczenie tego wydarzenia i podkreślenie jego znaczenia dla komunijnej dziewczyny.

Oto ważne pytanie: czy urządzasz komunie Bielany w swoim domu, czy wynajmujesz salę konferencyjną? Oba mają zalety i – nie nazywajmy ich od razu wadami – punkty do wzięcia pod uwagę. Na przykład wynajęcie sali imprezowej jest zwykle nieco droższe, ale odciąża organizatora. Organizacja przyjęcia komunijnego w domu to świetna zabawa, ale wymaga dodatkowych przygotowań. Musisz mieć również wystarczająco dużo miejsca w domu, aby przyjąć wszystkich swoich gości zaproszonych na komunie Bielany.

Czy masz do dyspozycji duży ogród na komunie Bielany? Wtedy Twoje przyjęcie nabierze dodatkowego wymiaru, jeśli zmienisz je w komunijne przyjęcie w ogrodzie! Być może najważniejszy punkt na liście kontrolnej komunii! Koszt przyjęcia komunijnego może wymknąć się spod kontroli, zanim weźmiesz na niego rękę. Nagle trzeba zapłacić wynajem pokoju, fotografa, koszty druku kart komunijnych, catering i człowieka z dmuchanego zamku. Dlatego naprawdę ważne jest wcześniejsze ustalenie realistycznego budżetu i trzymanie się go. Weź pod uwagę nieprzewidziane koszty i dokładnie zastanów się, czego zdecydowanie potrzebujesz, a bez czego możesz się obejść.