Słoik – restauracja kuchnia polska Warszawa zaprasza na drinki!

Chartreuse jaki serwuje restauracja kuchnia polska Warszawa to napój bogaty w zioła i dzięki temu ma pikantny smak. W rzeczywistości zawiera 130 różnych rodzajów ziół i przypraw i jest dostępny w 2 głównych kolorach – zielonym i żółtym. Zielona wersja Chartreuse jest ziołowa i ma wyraźne nuty pieprzu i mięty. Z drugiej strony wersja żółta jest znacznie słodsza i kwiatowa.

Początkowo używany jako tonik medyczny, Chartreuse został po raz pierwszy wykonany przez mnichów z klasztoru Grande Chartreuse we Francji. Napój stał się tak popularny, że zmodyfikowano go tak, aby był często spożywanym alkoholem. Możesz podać ten wyśmienity napój jako egzotyczny i naturalnie smakujący Digestif jaki serwuje restauracja kuchnia polska Warszawa!

Brandy jakie restauracja kuchnia polska Warszawa jest bardzo popularnym rodzajem alkoholu, ale najczęściej podaje się ją jako Digestif. Przy kieliszku brandy można rozmawiać bez końca. Napój został nazwany „l’eau de vie”, co po francusku oznacza „wodę życia”! Zanim Brandy była powszechnie podawana jako napój po obiedzie, była używana jako środek antyseptyczny i znieczulający. Słoik – nasza restauracja kuchnia polska Warszawa zaprasza na pyszne drinki!